Vendors Of Türkiye

Ana Kategori

Kategorileri Keşfedin

Anasayfa Blog Genel Kendi İşimi Kurarken Kazandığım Dersler ve İlham Veren Yolculuğum

Kendi İşimi Kurarken Kazandığım Dersler ve İlham Veren Yolculuğum

Kendi işimi kurma kararı aldığımda, tekstil sektörü hakkında hiçbir bilgim olmamasına rağmen, tereddüt yaşamadan bu sektörü seçtim. Bu durum benim için beklenmedik bir şekilde avantajlı oldu. Bu bilgisizlik (bilmediğim bir sektör), bana tamamen yeni bakış açıları geliştirme fırsatı verdi. Her yeni bilgi, sektör hakkında benzersiz bir anlayış ve yenilikçi çözümler geliştirmemi sağladı.

Geçmiş iş deneyimlerim ve kişisel yeteneklerimin farkında olmamı sağladığı için, yeni girişimimde hangi alanlarda iyi olduğumu ve hangi konularda destek almam gerektiğini belirlemem kolay oldu . Bilmediğim alanlarda karşılaştığım zorluklar, beni zaman zaman zorlasa da, her zorlukla başa çıkma çabam, içimde yeni ışıkların yanmasına vesile oldu. Bu ışıklar, karanlık anlarda yol gösterici oldu ve bazen korku dolu anlar yaşatsa da, her adımda yeni bir olgunluk kazandım ve en önemlisi korkuların yerini cesaret aldı.

Tüm bu süreçler, yaşadığım zorlukları kabullenmemi sağladı ve her bir tecrübeden alınması gereken dersleri aldıktan sonra geride kalanı geride bırakmamı kolaylaştıran bir bakış açısı kazandırdı. Şimdi geriye dönüp baktığımda, yaşadığım değişim ve dönüşümün ne kadar muazzam olduğunu görebiliyorum.

Girişimci olmayı kendi işini kurmayı hayal edenlere tek tavsiyem, fikirlerini hayata geçirmeye mazeretleri ile kendilerini oyalamayı seçmeden işe koyulmaları “ZAMAN” en değerli hazine gerçekten.

ESRA OKUR POORMAN

Yorum ekle

Sign up to receive the latest
updates and news

KVKK aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Group 294
VOT Harmoni Grup Danışmanlık İletişim Satış Ltd. Şti.
Bayraklı Tower Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No. 14B Bayraklı - Bornova / İzmir
Bizi Takip Edin
© 2023 VOT - All rights reserved.