Vendors Of Türkiye

Ana Kategori

Kategorileri Keşfedin

VOT Hakkında

Anasayfa Hakkımızda

Ne Yapıyoruz?

Ticaretin karşılıklı güvene dayandığının bilincindeyiz. Bu nedenle kapsamlı, pratik, güvenilir ve komisyonsuz ticarete aracılık eden bir dijital rehber sunmayı hedefliyoruz.

Rehberimiz, birçok farklı kategoriden güvenilirliği doğrulanmış sayısız işletmeye tek tıkla erişim imkanı sağlıyor. İşletmeler için ise kolayca bulunma, dijital dünyadaki görünürlüğünü ve bilinirliğini artırma olanağı sunuyor. Kategorilerimiz, katılımcı işletmelerimiz arttıkça daha geniş kapsamlı ve detaylı hale geliyor.

Vendors of Türkiye üye işletmelerin ihtiyaç duydukları konularda onlara çözüm ortakları da sunarak, bir fihristin ötesine geçmeyi ve gerçek anlamda bir kılavuz olmayı amaçlıyor. Platformda arama yapanlar için ise; onaylı yorum ve puanlama sistemiyle aranılan işletmelerle ilgili gerçek deneyim ve fikirlere ulaşma imkanı sunuyor.

"Türkiye'nin tüketici ile üreticiyi buluşturan dijital platformu."

Çıkış Noktamız

Alanında uzman küçük, orta ölçekli ve büyük işletmelere erişmek, dijital dünyanın sonsuzluğunda oldukça vakit alıyor. Bu durum, hem ürün ve
hizmet sunan işletmeleri, hem de belirli kategorilerde uzmanlık sahibi profesyonellere ulaşmak isteyenleri etkiliyor.

Satış, pazarlama ve dış ticaret konularında deneyim sahibi üç kadın girişimci olarak, bu ihtiyacın farkındalığıyla “dijital rehber” sunmak üzere yola çıktık.

Açılımı Vendors of Türkiye olan VOT Türkiye’yi yaratarak, öncelikle kaliteli hizmet ve ürünler sunan küçük, orta ölçekli ve büyük işletmeleri tüketicilerle buluşturmayı hedefledik. İşletmeleri aynı platformda bir araya getirmenin, onlara daha fazla görünürlük sağlayacağını öngördük.

İşte bizi güçlü kılan da bu birliktelik… Çünkü bir aradayken çok daha güçlü ve görünürüz.

Birlikte Güçlüyüz

VOT Türkiye ailesi olarak birlikte büyümek, gelişmek, birbirimize destek olmak için buradayız. Bu sebeple şirket logomuzu Eternity knot, “sonsuz düğüm”  olarak tasarladık. Değişen ve dönüşen dünyada birbirimize sıkıca kenetlenip destek olursak değişen koşulların üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz.

Bültenimize üye olun...

KVKK aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Group 294
VOT Harmoni Grup Danışmanlık İletişim Satış Ltd. Şti.
Bayraklı Tower Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No. 14B Bayraklı - Bornova / İzmir
Bizi Takip Edin
© 2023 VOT - All rights reserved.